راهنمای خرید


راهنمای خرید آنلاین و دانلود فایل
- بر روی پرداخت و دریافت فایل موردنظرتان کلیک کنید.
- در صفحه باز شده، نام و نام خانوادگی، ایمیل، شماره موبایل و حروف تصویر امنیتی خود را وارد نمایید. در صورت وارد کردن ایمیل، همزمان و بصورت خودکار یک نسخه از فایل به ایمیل شما نیز ارسال می گردد. همچنین اگر فرایند پرداخت و دانلود با مشکل مواجه شد، امکان پیگیری راحت­ تر و سریع ­تر میسر باشد.
 
-در آخر تصویر امنیتی درج شده را در کادر مورد نظر را وارد نمائید. سپس برای پرداخت آنلاین و متصل شدن به بانک بر روی پرداخت از طریق درگاه بانک ملت کلیک نمایید.

توجه فرمائید که پس از وارد کردن مشخصات کارت بانکی و زدن گزینه پرداخت، پول از حساب شما برداشت می شود ولی در مرورگر موزیلا فایرفاکس (در سایر مرورگرها این اتفاق نمی افتد) با پیغام و تصویر زیر روبرو خواهید شد.

 
دقت فرمایئد که اگر شما گزینه Continue را بزنید خرید تکمیل شده و می توانید فایل را دانلود نمائید. در غیر این صورت و زدن گزینه Cancel خرید تکمیل نمی شود و پول برداشت شده از حساب شما هم بسته به بانک تا حداکثر 72 ساعت آتی به حسابتان برگشت داده می شود.

- پس از پرداخت آنلاین موفق، مجدداً به SabzFile.ir هدایت خواهید شد، با کلیک بروی لینک دانلود، امکان دانلود فایل فراهم می شود و همزمان یک نسخه از فایل به ایمیل شما ارسال می گردد. تا زمانیکه این صفحه را نبندید امکان دانلود فایل برای چندین بار وجود دارد.

 

راهنمای پرداخت آنلاین
در هنگام خرید اینترنتی اطلاعات کارت بانکی مورد نیاز جهت پرداخت آنلاین موفق عبارتند از:
- شماره ۱۶ رقمی درج شده بر روی کارت
- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم
- CVV2 (شماره درج شده در پشت کارت که معمولا 3 یا 4 رقمی است)
- تاریخ انقضای کارت

لازم به توضیح است که رمز خرید اینترنتی، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه های خود پرداز ATM وارد می نمائید متفاوت می باشد. حتی این رمز با رمز اینترنت بانک که حساب خود را از طریق اینترنت چک می کنید، نیز متفاوت است. در اکثر بانک ها زمانی که کارت خود را تحویل می گیرید، رمز خرید اینترنتی ندارید. برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی یکی از کارهای زیر را انجام دهید:
- اکثر بانک ها امکان تعریف رمز خرید اینترنتی را در دستگاه های ATM خود قرار داده ­اند. به دستگاه خودپرداز بانک مربوطه خود مراجعه کنید. کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را تعریف کنید.
- و یا به شعبه بانک خود مراجعه و درخواست رمز خرید اینترنتی کنید

 راهنمای دانلود فایل از ایمیل
اگر به دلیل قطعی اینترنت و یا به هر دلیل دیگری موفق به دانلود فایل از سایت نشدید، نگران نباشد. در صورتی که ایمیل خود را درست وارد کرده باشید، امکان دانلود فایل میسر است. وارد ایمیل خود شوید و اینباکس و اسپم ایمیل خود را چک کنید تا ایمیل خرید را ببینید. پس از باز کردن ایمیل، تصویری مانند عکس زیر را می بینید که حاوی اطلاعات خرید و فایل به صورت پیوستی می باشد. در نهایت برای دانلود فایل، از گزینه ی download که در انتهای ایمیل موجود است استفاده نمائید.راهنما رفع اشکال احتمالی در هنگام خرید

درصورتیکه پیش از ورود به صفحه بانک با یکی از صفحه های زیر روبرو شدید طبق راهنما زیر عمل کنید 

اگر مرورگر شما Firefox است
اگر با این تصویر زیر مواجه شدید ابتدا روی I Understand the Risks کلیک کنید سپس روی Add Exception کلیک کنید سپس روی  Confirm Security Exception کلیک کنیداگر مرورگر شما Internet Explorer است
اگر با تصویر زیر روبرو شدید روی دکمه Continue to this website کلیک کنیداگر مرورگر شما google Chrome است
درصورتیکه با تصویر زیر روبرو شدید ابتدا روی دکمه Advanced کلیک کنید سپس روی دکمه Proceed to کلیک کنید.
نرم افزار
WinRAR
winrar
نرم افزار WinRAR یکی از بهترین نرم افزارهای مدیریت فایلهای فشرده میباشد و میتواند فایلهای مختلف را تا 10 درصد بیشتر از فایلهای ZIP با فرمت RAR فشرده سازد. این نرم افزار می تواند فایل های RAR and ZIP files, unpacks 7Z, ACE, ARJ, BZ2, CAB, GZ, ISO, JAR, LZH, TAR, UUE, Z را از حالت فشرده خارج كند.

برای دانلود WinRAR از سایت soft98.ir اینجا کلیک نمایید.

تضمین خرید و ضمانت بازگشت وجه
تمام فایل های موجود در فروشگاه دارای ضمانت بازگشت وجه می باشند. به این معنی که در صورتی که فایلی خریداری کردید و محتوای فایل با توضیحات ارائه شده مطابقت نداشت و یا فایل دارای اشکال بود، می توانید حداکثر تا 24 ساعت بعد از خرید با ارسال پیام به مدیریت سایت، درخواست بازگشت وجه نمائید.
پیام شما بررسی می شود و در صورتی که امکان رفع مشکل وجود داشته باشد، برطرف می شود. در غیر این صورت، هزینه پرداختی توسط شما عینا برگشت داده می شود.


اگر پس از خرید موفق به دانلود فایل نشدید

می توانید از طریق فرم پیگیری خرید، فایل خریداری شده را دانلود نمائید. برای دانلود فایل خریداری شده روی لینک زیر کلیک نمائید:

پیگیری خرید و دانلود فایل

یا اینجا

اگر با وارد کردن اطلاعات خرید، لینک دانلود در اختیارتان قرار نگرفت مطمئن باشید که تراکنش مورد نظر به صورت ناموفق ثبت گردیده است. 


اگر فایل دانلود شده مشکلی داشت

اولا مطمئن شوید که فایل را به صورت کامل دانلود نموده اید. برای اینکار حجم فایل دانلودی را با حجم فایل مورد نظر در سایت تطبیق دهید.

دوما اگر فایل دانلودی به صورت نقطه نقطه یا مربع مربع نشان داده شود، مطمئنا فونت مورد نظر را در سیستم خود ندارید. برای این منظور فایل را در سیستم دیگری مشاهده نمائید.  


برای ارسال شکایات ، نظرات و پیشنهادات خود میتوانید از طریق فرم تماس با ما اقدام کنید. در صورتی که پیام شما نیاز به پاسخ دارد، ایمیل و شماره تماس خود را حتما وارد نمائید.


تماس با ما در مواقع کاملا ضروری: